Novinky

Nově provozuji systém Larens - BIOAKTIVNÍ TRANSDERMÁLNÍ KOLAGEN

 

Možnost dárkových poukazů!

Otevřeno od 3.5.2021

Platnost vánočních poukazů 2020 prodloužena o 4 měsíce. Po uplynutí této doby již nebude možno poukazy uplatnit.

REIKI

Léčebné umění pocházející z Japonska je zároveň názvem pro univerzální životní energii. Posiluje, harmonizuje a očišťuje na tělesné, citové a duševní úrovni. Aktivuje sebeléčebný potenciál člověka a přenáší se dotykem rukou. Slouží k posílení naší životní energie a k pročištění našich energetických drah a center v našem těle. Doporučuje se při tělesné únavě, celkové vyčerpanosti, depresích a migrénách.

S použitím drahých kamenů se působení na energetický systém člověka zesiluje a účinek přetrvává po delší dobu. Reiki se předává obvykle vleže při relaxaci a přes oblečení. Tato procedura je velmi jemná, příjemná a zklidňující.


Filozofie reiki

Reiki lze obecně označit jako životní styl či filosofii, která se vyvinula na dálném východě. V lidském těle předpokládá systém čaker (energetických center) a meridiánů (drah), jimiž proudí energie. Aktuální stav člověka dle učení reiki odráží aura, kterou každý z nás vyzařuje. Pokud je s námi něco v nepořádku, tak jsou meridiány blokované a energie skrze ně nemůže proudit. Navenek se to projevuje únavou, náchylností k nemocem a často pociťovanou nespokojeností.

 


Masáž jako alternativa meditace

 

Z reiki jako životní filosofie se vyvinula speciální masáž, která má za úkol dodávat energii a tím usnadnit tělu jeho přirozenou schopnost svépomoci. Člověk nabitý energií je méně často nemocný a lépe se zotavuje po úrazech. Masáž reiki je doporučována lidem, unaveným každodenním shonem, s problémem zrelaxovat vlastní mysl.

Člověku žijícímu v neustálém napětí dělá problémy zastavit proud myšlenek a celkově se uvolnit. Oprostit vědomí od jakýchkoliv myšlenek je vrcholem meditace, které zasvěcují východní asketové celý život. K úspěchu je nutné se propracovávat velmi zdlouhavě, výsledek však rozhodně stojí za to – člověk chápe lépe sám sebe i své okolí, je vyrovnaný a plný životní síly. Ne všichni si ale mohou dovolit trávit hodiny oprošťováním mysli a hloubáním ve vlastním vědomí. Masáž reiki dokáže uvolnit tělo i mysl, odstranit bloky a rozproudit znovu energii po celém těle. Svěží pocit z masáže je srovnatelný s výsledky meditace.

Tělo a duše jsou dva propojené světy, pokud je jeden v nepohodě, projeví se to i na druhém. Reiki působí pozitivně na obě složky. Masáž probíhá v lehu na zádech. Klient zůstává oblečený a nechává na sebe působit ozdravné dotyky rukou maséra nebo vzácných kamenů. Poskytovaná energie si sama v těle nachází místo, kde je potřeba. Účinky masáže reiki se dostavují ihned. Klienti cítí lehkost, jsou pozitivně naladěni a odcházejí s úsměvem na tváři. Masáž je vhodné navštěvovat v intervalu šesti týdnů.